Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Vialise

Strona główna » O Vialise

Vialise to marka, która powstała jako odpowiedź na deficyt preparatów antycellulitowych o bogatym składzie, bazujących na aktywnych składnikach naturalnych. Naszym producentem jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które jest obecne na rynku od 2015 roku.

Jesteśmy polską marką, zrodzoną z pasji do naturalnej pielęgnacji ciała.

Stawiamy na ciągły rozwój

Nasza oferta jest wciąż poszerzana i udoskonalana, aby jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Zawsze staramy się być o krok do przodu i proponować nowe rozwiązania.

Nasze składniki aktywne to nasz największy skarb

Nasze kosmetyki mogą poszczycić się wysoką zawartością składników aktywnych pochodzenia naturalnego. To właśnie na nich bazują produkty Vialise. Każdy składnik został dobrany tak, aby kosmetyk jak najskuteczniej walczył z cellulitem. Chcemy zaoferować Państwu najwyższą skuteczność oraz najintensywniejsze działanie z zachowaniem bezpieczeństwa dla skóry.

Podaruj swojej skórze ucztę ukojenia i zdrowego blasku. Odkryj idealną gładkość, bez cellulitu!

 

Ponieważ nasze produkty nie zawierają silnych konserwantów, należy je zużyć w ciągu 24 miesięcy.

Justuna Masal - kosmetologSkuteczność kosmetyków Vialise wynika ze świadomości, jak złożoną dolegliwością jest cellulit. W przypadku cellulitu trzeba działać na kilku polach. Pomarańczowa skórka to powiększone lipidy, które otacza mieszanka wody i toksyn. Tak więc usunięcie nagromadzonych komórek tłuszczowych to tylko jeden z elementów. Konieczne jest również pozbycie się nadmiaru wody i toksyn, gdyż to właśnie toksyny powodują dalszy rozrost lipidów. Trzecim aspektem jest konieczność wzmocnienia naczynek i poprawy mikrokrążenia. Problemy z mikrokrążeniem mogą powodować właśnie zatrzymywanie toksyn oraz problemy z usuwaniem lipidów, które zostały rozbite. Dopiero uwzględnienie tych trzech właściwości może przynieść oczekiwane efekty. Wszystkie te właściwości zostały uwzględnione w kosmetykach Vialise. Efekt? Preparaty działają długofalowo i skuteczniemówi Justyna Masal-Ochotny, kosmetolog

W zgodzie z naturą i z poszanowaniem dla środowiska

Jako marka czerpiąca z sił natury i wykorzystująca składniki pochodzenia naturalnego, mamy wiele szacunku do środowiska. Nie podążamy za trendami, a sami śmiało je wyznaczamy, tworząc wielofunkcyjne kosmetyki antycellulitowe o czystych, bezpiecznych i naturalnych składach.

Dlaczego warto wybrać Vialise?

  • Vialise to bogaty skład o kompleksowym działaniu, wynikającym z zastosowania licznych składników aktywnych pochodzenia naturalnego.
  • Wybierając Vialise otrzymujesz produkty, które nie są testowane na zwierzętach.
  • Sięgając po produkty Vialise masz pewność, że dostaniesz dobry jakościowo produkt.
  • Trwałość produktów zabezpieczamy konserwantem akceptowanym przez ECOCERT.
  • Vialise to bezpieczeństwo stosowania.

verdelab-ikonaKosmetyki Vialise to całe spektrum składników aktywnych pochodzenia naturalnego, które intensywnie walczą z cellulitem. To właśnie przemyślana, optymalnie skomponowana receptura stoi za skutecznością naszych preparatów. Najlepszym tego dowodem są pozytywne opinie naszych klientów, które otrzymujemy każdego dnia – zarówno w wiadomościach, jak i komentarzach. Najlepszą naszą recenzją są klienci, którzy wciąż do nas wracająmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Jeżeli chcesz zredukować cellulit lub zapobiec jego pojawieniu się, bazując na sile składników naturalnego pochodzenia, wybierz produkty Vialise – o wysokiej koncentracji substancji czynnych.

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊