Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Vialise

Strona główna » O Vialise

Vialise to marka, która powstała jako odpowiedź na deficyt preparatów antycellulitowych o bogatym składzie, bazujących na aktywnych składnikach naturalnych. Naszym producentem jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które jest obecne na rynku od 2015 roku.

Stawiamy na ciągły rozwój

Nasza oferta jest wciąż poszerzana i udoskonalana, aby jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Zawsze staramy się być o krok do przodu i proponować nowe rozwiązania.

Nasze składniki aktywne to nasz największy skarb

Nasze kosmetyki mogą poszczycić się wysoką zawartością składników aktywnych pochodzenia naturalnego. To właśnie na nich bazują produkty Vialise. Każdy składnik został dobrany tak, aby kosmetyk jak najskuteczniej walczył z cellulitem. Chcemy zaoferować Państwu najwyższą skuteczność oraz najintensywniejsze działanie z zachowaniem bezpieczeństwa dla skóry.

Co za tym wszystkim idzie, w naszych kosmetykach zdecydowaliśmy się nie stosować sztucznych, tanich wypełniaczy i polepszaczy konsystencji. Nasze kosmetyki są wolne od takich dodatków, jak: parabeny, PEGi, silikony, SLSy, SLESy i EDTA . Są to substancje, które nie mają pozytywnego wpływu na stan skóry w dłuższej perspektywie. Nie pomagają w walce z cellulitem i nie pielęgnują skóry, a więc z naszego punktu widzenia są całkowicie zbędne. Są powszechnie stosowane, ponieważ stanowią tanie wypełniacze i polepszacze konsystencji. Dają też złudne uczucie wygładzenia poprzez oblepienie skóry. Mogą jednak powodować podrażnienia, reakcje uczuleniowe, pojawianie się wyprysków, a niektóre z nich są nawet uważane za kancerogenne. Dlatego mówimy im stanowcze NIE!

Ponieważ nasze produkty nie zawierają silnych konserwantów, należy je zużyć w ciągu 12 miesięcy.

Justuna Masal - kosmetologSkuteczność kosmetyków Vialise wynika ze świadomości, jak złożoną dolegliwością jest cellulit. W przypadku cellulitu trzeba działać na kilku polach. Pomarańczowa skórka to powiększone lipidy, które otacza mieszanka wody i toksyn. Tak więc usunięcie nagromadzonych komórek tłuszczowych to tylko jeden z elementów. Konieczne jest również pozbycie się nadmiaru wody i toksyn, gdyż to właśnie toksyny powodują dalszy rozrost lipidów. Trzecim aspektem jest konieczność wzmocnienia naczynek i poprawy mikrokrążenia. Problemy z mikrokrążeniem mogą powodować właśnie zatrzymywanie toksyn oraz problemy z usuwaniem lipidów, które zostały rozbite. Dopiero uwzględnienie tych trzech właściwości może przynieść oczekiwane efekty. Wszystkie te właściwości zostały uwzględnione w kosmetykach Vialise. Efekt? Preparaty działają długofalowo i skuteczniemówi Justyna Masal-Ochotny, kosmetolog

Vialise sprzeciwia się testowaniu na zwierzętach

Jako marka czerpiąca z sił natury i wykorzystująca składniki pochodzenia naturalnego, mamy wiele szacunku do środowiska. Z tego powodu, między innymi, sprzeciwiamy się testowaniu kosmetyków na zwierzętach, a nasze preparaty nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach.

Dlaczego warto wybrać Vialise?

  • Vialise to bogaty skład o kompleksowym działaniu, wynikającym z zastosowania licznych składników aktywnych pochodzenia naturalnego.
  • Wybierając Vialise otrzymujesz kosmetyk, który nie jest testowany na zwierzętach.
  • Sięgając po produkty Vialise masz pewność, że nie dostaniesz kosmetyku z PEGami, EDTA, parabenami, sztucznymi barwnikami, sztucznymi substancjami zapachowymi oraz silikonami
  • Vialise to bezpieczeństwo stosowania.

verdelab-ikonaKosmetyki Vialise to całe spektrum składników aktywnych pochodzenia naturalnego, które intensywnie walczą z cellulitem. To właśnie przemyślana, optymalnie skomponowana receptura stoi za skutecznością naszych preparatów. Najlepszym tego dowodem są pozytywne opinie naszych klientów, które otrzymujemy każdego dnia – zarówno w wiadomościach, jak i komentarzach. Najlepszą naszą recenzją są klienci, którzy wciąż do nas wracająmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Jeżeli chcesz zredukować cellulit lub zapobiec jego pojawieniu się, bazując na sile składników naturalnego pochodzenia, wybierz produkty Vialise – o wysokiej koncentracji substancji czynnych.

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊