Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Platforma wibracyjna na cellulit – co to jest?

Strona główna » Blog » Platforma wibracyjna na cellulit – co to jest?

Platforma wibracyjna na cellulit to urządzenie, które pozwala zmniejszyć wagę ciała i pozbyć się cellulitu. Platforma wibrująca dostępna jest w studiach figury i innych placówkach poprawiających urodę i sylwetkę.

Jak zwalczać cellulit od wewnątrz?Jak zwalczać cellulit od zewnątrz?
dietanawilżenie
optymalne nawodnienie organizmuplatforma wibrująca
ćwiczenia fizycznedrenaż limfatyczny
ziołazabieg onda
Vialise - 30 dni zestaw

WYBIERZ VIALISE
KREM NA CELLULIT  ZAMÓW!

Karolina Formela - kosmetologCellulit wymaga zdecydowanego i kompleksowego działania. W zaawansowanych stadiach niezbędne są zabiegi specjalistyczne, ale wcześniej należy zacząć od dopasowanej do potrzeb skóry pielęgnacjiKarolina Formela.

 

Platforma wibracyjna na cellulit - w jaki sposób działa na cellulit?

Platforma wibracyjna na cellulit to urządzenie, które wytwarza wibracje o określonej częstotliwości, przez co wprowadza tkanki w ruch i przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, jak i złogów. Co więcej, platforma wibracyjna na cellulit uelastycznia również skórę i poprawia sprawność mięśni i ścięgien. W związku z tym platforma wibracyjna na cellulit jest wartą rozważenia propozycją.

OpiniaNawet nie sądziłam, że kosmetyki na cellulit mogą mieć tak duży wpływ na kondycję mojej skóry. Tymczasem zdecydowanie poprawiły jej wygląd i pomogły mi pozbyć się cellulitu raz na zawszemówi pani Agata z Białegostoku.

 

Sprawdź też: Zabiegi na cellulit

Platforma wibracyjna na cellulit – efekt jej działaniaPlatforma wibracyjna

Jeśli chodzi o platformę wibracyjną, to efekt jej używania można dostrzec szybki. Wystarczy kilka sesji. Platforma wibracyjna na cellulit eliminuje nie tylko problem skórki pomarańczowej, ale również działa na inne obszary. W związku z tym:

  • ujędrnia skórę,
  • minimalizuje obrzęki limfatyczne,
  • poprawia krążenia krwi i limfy.

OpiniaKosmetyków na cellulit używam nadal, mimo, że objawy już ustąpiły. Widzę jednak jak dobrze wpływają na moją skórę, dlatego kontynuuję pielęgnację. Dzięki nim skóra jest sprężysta, nawilżona i gładkamówi pani Jagoda z Torunia.

 

Podsumowując, platforma wibracyjna na cellulit pomaga w walce z cellulitem. Mimo wszystko nie należy lekceważyć innych działań, które można wdrożyć w życie. Przede wszystkim należy zadbać o regularną aktywność fizyczną i pielęgnację naturalnymi kosmetykami.

FAQ

1. Czy platforma wibracyjna na cellulit działa zawsze tak samo?

Większość urządzeń ma możliwość dostosowywania prędkości i intensywności do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu można w różnym stopniu oddziaływać na skórę. Oprócz tego należy zadbać o skórę, nakładając kosmetyki na cellulit z naturalnym składem aktywnym.

2. Czy platforma wibracyjna na cellulit jest dla kobiet w ciąży?

Nie, kobiety w ciąży powinny z niej zrezygnować. Zamiast tego mogą jednak stosować specjalne kosmetyki na cellulit, które zawierają wyłącznie naturalne składniki aktywne.

3. Czy platforma wibracyjna na cellulit ujędrnia również skórę?

Tak, platforma stosowana regularnie wpływa nie tylko na redukcję cellulitu, ale także widoczne ujędrnienie skóry. Efekt ten można wzmocnić za pomocą naturalnych składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach na cellulit.


Bibliografia:

1. Kociemba B., Cellulit – czym jest i jak z nim walczyć?, Dermatologia i Uroda, 2007.
2. Zegarska B, Woźniak M, Kaczmarek-Skamira E., Cellulit – etapy powstawania i studia zaawansowania, 2013.

1 głosów

Komentarze

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊