Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Olej z zielonej kawy na cellulit pomoże w uzyskaniu jędrnej skóry

Strona główna » Blog » Olej z zielonej kawy na cellulit pomoże w uzyskaniu jędrnej skóry

Olej z zielonej kawy na cellulit wzbudza powszechne zainteresowanie wielu przedstawicielek płci pięknej. Wszystko ze względu na jego ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Jeśli nie jesteśmy pewne tego, czy warto sięgnąć po ten specyfik, możemy poczytać o tym, jakie olej z zielonej kawy na cellulit opinie posiada. Większość z nich jest pozytywna, gdyż okazuje się, że olej ten pomaga walczyć nie tylko z pomarańczową skórką.

Olej z zielonej kawy na cellulit – dlaczego jest wyjątkowy?

Jak już zaznaczono na wstępie, olej z zielonej kawy na cellulit wzbudza duże zainteresowanie wśród przedstawicielek płci pięknej. Wszystko ze względu na jego dobroczynne działanie, za które odpowiadają cenne związki w nim zawarte.

Olej z zielonej kawy na cellulit

Mowa tu przede wszystkim o:

  • fitosterolach,
  • witaminie E,
  • kofeinie,
  • kwasie linolowym,
  • kwasie chlorogenowym.

Wszystkie wyżej wymienione związki sprawiają, że olej z zielonej kawy na cellulit ma szansę naprawdę szybko i skutecznie zadziałać. Jak więc olej ten likwiduje pomarańczową skórkę? Duża zawartość kofeiny sprawia, że usprawnione zostaje mikrokrążenie. Pozytywnie przekłada się to na pozbycie się cellulitu.

Olej z zielonej kawy na cellulit okazuje się również przydatny dzięki eliminacji toksyn. Jak zaś powszechnie wiadomo, nagromadzone pod naszą skórą toksyny są jedną z przyczyn powstawania cellulitu.

Poznaj: Kosmetyki na cellulit

Nie da się również ukryć, że olej z zielonej kawy na cellulit ma szansę zadziałać antyoksydacyjnie, dzięki witaminie E w nim zawartej. Z tego też względu skóra stanie się mniej podatna na procesy starzenia się. Dzięki temu dobroczynnemu kosmetykowi naturalnemu, możliwe będzie także zregenerowanie oraz odżywienie skóry. Dzięki temu każdego dnia będzie ona odpowiednio nawilżona.

Vialise - 30 dni zestaw

ZAMÓW VIALISE
POKONAJ CELLULIT SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI ZAMÓW!

Olej z zielonej kawy na cellulit – jak należy go stosować?

Aby olej z zielonej kawy na cellulit miał szansę skutecznie zadziałać, należy stosować go w przemyślany sposób. Przede wszystkim warto wyposażyć się w doskonałej jakości olej, koniecznie nierafinowany. Możemy poszukiwać go w sklepach z ekologicznymi kosmetykami, zarówno w tych stacjonarnych jak i internetowych.

Nie sposób nie zauważyć, że olej z zielonej kawy na cellulit wymaga regularnego stosowania. Najlepiej byłoby codziennie wmasowywać go w miejsca, które zostały dotknięte cellulitem. Trzeba również mieć na uwadze to, aby kosmetyk ten był zawsze aplikowany na starannie oczyszczoną skórę.

Tylko wówczas składniki aktywne zawarte w oleju na cellulit będą miały szansę się wchłonąć. Nie ulega również wątpliwości, że sam olej z zielonej kawy nie przyniesie w pełni satysfakcjonujących nas rezultatów. Należałoby więc wspomóc jego działanie odpowiednią dietą na cellulit. Wykluczmy z niej produkty bogate w rafinowany cukier oraz niezdrowe tłuszcze. Postawmy natomiast na dużą ilość świeżych warzyw oraz owoców. Nie zapominajmy także o tym, iż podstawę pielęgnacji skóry dotkniętej pomarańczową skórką powinny stanowić dobre kremy. Najlepiej byłoby zainwestować w krem na cellulit o naturalnym składzie. Poszukujmy w nim przede wszystkim naturalnych ekstraktów, wyciągów oraz olejów roślinnych. Pamiętajmy także o tym, że efekty walki z pomarańczową skórką nie pojawią się natychmiast.


Bibliografia

1. Zdziebko-Zięba M., Skuteczna walka z cellulitem, 2008
2. Weyergans R., Cellulit: zapobieganie i leczenie, 1995

4 głosów

Komentarze

Grażyna M - 2020-12-10 23:01:27

Był moment w moim życiu, kiedy suplementowałam olej z zielonej kawy na cellulit właśnie. I powiem wam szczerze, że nie dość, że pomogło w miarę to jeszcze hamowało apetyt. Jednak raczej odradziłabym stosowanie tabletek, ale piła kawę lub właśnie kremów używała. To ma jednak mniejszy wpływ na nasz organizm :)

Olinka Otulinka - 2020-12-10 15:59:43

hej Ewelina! Ta kawa to jest czarna, ale jest przed obróką termiczną, więc jakieś tam właściwości na pewno ma zachowane :D bardziej naturalna jest haha bez ingerencji człowieka :D

baby - 2020-12-09 23:07:20

Muszę wypróbować! Moja koleżanka stosowała w czasie wakacji olej na cellulit i powiedziała, że jej skóra przede wszystkim łaknęła tego oleju :D była nawilżona i piękna! też muszę spróbować na lato

ewelina44 - 2020-12-05 23:54:50

A ta kawa różni się czymś od czarnej?

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊