Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Endermologia alliance – co to jest?

Strona główna » Blog » Endermologia alliance – co to jest?

Endermologia alliance to specjalistyczny zabieg na ciało cieszący się coraz większą popularnością, którą zawdzięcza przede wszystkim swojej skuteczności. Wykazuje między innymi działanie modelujące i  wyszczuplające, a także antycellulitowe. Zabieg intensywnie stymuluje tkanki, ale nie wywołuje bólu u pacjenta. Jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Zauważalne efekty wygładzenia można osiągnąć już po trzech zabiegach. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Endermologia alliance - co to jest? Endermologia alliance - na czym polega?

Endermologia alliance zapewnia intensywne, wieloaspektowe działanie. Nie tylko ujędrnia skórę, ale także redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Metoda bazuje na masażu podciśnieniem, a pacjent nie musi się w żaden sposób do niego przygotowywać. Sesja zajmuje około 30 minut, podczas której pacjent nosi specjalną odzież ochronną. W trakcie sesji kosmetolog przesuwa po skórze głowicę urządzenia podłączoną do komputera. W ten sposób specjalista na bieżąco kontroluje intensywność nacisku. We wnętrzu głowic umieszczone są rolki, które przesuwają się w różne strony stymulując tkanki. Choć masaż jest mechaniczny, jest także przyjemny i nie sprawia dyskomfortu. Dzięki temu można go wykonywać wielokrotnie, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Sprawdź czy warto zaopatrzyć się w masażer na cellulit!

Endermologia alliance - wskazania

Endermologia alliance to zabieg, który przeznaczony jest dla wybranej grupy pacjentów.

Do podstawowych wskazań należą:

  • odkładanie się tkanki tłuszczowej w miejscach newralgicznych, niepodatnych na ćwiczenia czy dietę (np. tzw. bryczesy)
  • cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej
  • skóra po ciąży
  • obrzęki limfatyczne, powolny przepływ krwi lub limfy
  • odkładanie się toksyn w organizmie,
  • napięcia mięśniowe.
Vialise - 30 dni zestaw

WYBIERZ VIALISE
ZWALCZ CELLULIT KOMPLEKSOWYM ROZWIĄZANIEM ZAMÓW!

Endermologia alliance - efekty

Endermologia alliance to zabieg, który powoduje zauważalne efekty, dzięki czemu zyskuje ogromną popularność. Specjaliści przekonują, że pierwsze efekty można zauważyć już po trzech zabiegach. Warto jednak kontynuować terapię, ponieważ pełna seria przyczynia się do pożądanej zmiany wyglądu i kondycji skóry. Liczba zabiegów jest indywidualna. Wpływa na nią intensywność problemu, predyspozycje pacjenta, jak i reaktywność skóry. Zwykle kosmetolodzy zalecają od 10 do 20 zabiegów. Jakie efekty można osiągnąć? Po pierwsze utratę kilku centymetrów w talii, czyli wysmuklenie sylwetki. Ponadto przyczynia się do redukcji skórki pomarańczowej, w tym również wygładzenia skóry. Wspiera również pracę mięśni podczas rehabilitacji, niweluje obrzęki limfatyczne. Stosowana jest wspomagająca przy leczeniu bólu stawów i urazów.

Podsumowując, zabiegi kosmetologiczne są pomocne, gdy inne metody zawodzą. Podobnie można określić zabieg endermologia alliance na cellulit. Warto go stosować, kiedy ani aktywność fizyczna ani zdrowa dieta, ani masaż nie przyczyniają się do lepszego wyglądu skóry. Rozwiązania kosmetologiczne pomagają wtedy zniwelować nieestetyczne zmiany i przywrócić skórze jej naturalny blask i jędrność. Liczbę niezbędnych zabiegów, jak i specyficzny przebieg terapii należy omówić indywidualnie z kosmetologiem, który opracuje plan działania według potrzeb konkretnego pacjenta.


Bibliografia:

1. Hexsel D, Soirefmann M. Cosmeceuticals for cellulite, 2011
2. Kamińska A., Terapie antycellulitowe pod lupą, 2008
3. Magdalena Ciupińska, Irena Eris, Anna Frydrych, Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, 2010

1 głosów

Komentarze

Opinie o Vialise - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊